#Genel

20 Dolar’a iPhone’unuzu Yükseltin!

Apple firmasını geliştirmiş olduğu yeni iPhone SE modeline ya da aynı tasarıma sahip olan iPhone 5 ve iPhone 5S modellerinin yenilenen iPhone 6 gibi göstermek isteyen işiler için muhteşem yöntem ortaya çıktı. Çoğu kişinin bildiği gibi Apple’ı şu anda mobil cihaz sektöründe son ürünü iPhone SE. Firma iPhone 6 ve sonrasındaki model çeşitleriyle birlikte 4” veda ederek kullanıcılarının iPhone’un klasik olan 4” tasarımının yoğun olarak talep etmesi sonucunda özellikleri bakımından iPhone 6S’e yakın olan bir iPhone 5S tanıtımını yapmıştı.

Tasarım olarak iPhone 6 ve bir sonraki modelleri seven, Aynı zamanda dört inç boyutuna sahip bir iPhone kullanmak isteyen bir kesim de bulunuyor.  Bu noktada devreye Çin sınırları içerisinde üretimi yapılan özel kasa ile birlikte iPhone 5, iPhone 5S ya da iPhone SE telefonunuza iPhone 6 ve iPhone 6S tasarımı ile buluşturabilirsiniz. Ortalama olarak 20 dolar değerinde bir harcama yaparak AliExpress gibi uzak doğu alışveriş sitelerinden bu kasaları rahatlıkta temin edebilirsiniz.

Eğer bu tarz bir değişiklik yapma düşünceniz varsa oldukça dikkatli olmanız hatta yetenekli bir teknik servis elemanından yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sahip olduğunuz iPhone’un kasasını iPhone 6 modeli ile değiştirmek o kadar kolay olmayacaktır. Konunun altında yer vereceğimiz videoyu izlerken soket ve vidaların ne kadar titiz bir şekilde sökülmesinin gerektiğini fark edersiniz.

YORUMLAR