#Genel

Adım Adım Instagram’da Popüler Olma Yöntemleri

Evet, son zamanlarda gençler arasında kıyasıya bir yarış bulunuyor hatta bir çok genç asosyal olma eğiliminde diyebiliriz. Bunun haricinde insanların bir çoğu yani sadece gençler değil büyüklerde bu yolda devam ederek adeta takipçi ve beğenilerini arttırabilmek adına birbirleriyle yarışıyorlar. Gelin bizde sizlere bu yolda neler yapabileceğinizi açıklayarak sizlere detaylı olarak bilgi sunalım.

Adım Adım Instagram'da Popüler Olma Yöntemleri

  • Öncelikle bu ortamlarda kendinize has bir ortamınız olması gerekiyor yani her yerde olduğu gibi buralarda da kesinlikle özgün olmanız gerekiyor. Kimsenin paylaşmadığı ve daha öncesinde hiç bir yerde görülmeyen fotoğrafları paylaşmanız gerekiyor ki takipçi ivmesi ve beğeni ivmesi kazanabilesiniz.
  • Asla gerçek olmayan takipçi ve gerçek olmayan yani fake adı ile adlandırılan beğenileri kullanmayın. Bunlar sizin yükselmenizi değil aksinize düşüş yaşamanıza neden olur.
  • TAG kullanımını en üst seviyeye çıkarmanız gerekiyor. Örneğin, Instagram’da şu etiketleri kullanabilirsiniz; ”ınstafollow, aşk, sevgi, hüzün” gibi öbekleşmiş kelimeleri kullanmanız beğenilerinizi ve takipçilerinizi arttıracaktır.
  • Yukarıda denildiği gibi kesinlikle özgün olun ve kendinizden asla istifade vermeyin. Kullanıcılar ile aranızda bir mesafe bulunsun onların her dediğini yapmayın veya sayfanızın altından onlarla yorumlaşmayın.
  • 3. parti uygulamaları kullanabilirsiniz tabii fazla olmamak kaydıyla. Örneğin; ”Addmefast.” Gayet kaliteli ve bir çok kez işinize yarayabilecek bir sosyal medya servisi.

Yukarıda dediğimiz şeyleri ilk başta hedef olarak belirleyebilirseniz rahatlıkla instagram dahil diğer tüm sosyal medya ortamlarında sesiniz duyulur ve birden büyümeye giderek rahatlıkla ivme yakalayabilirsiniz.

Fotoğraf: Mashable

YORUMLAR