#Mobil

Apple Watch Almak İçin Uygun Zaman Mı?

Sosyal medyadan bu konuda ”Apple Watch alsam mı?” yenisini mi beklemeliyim? gibi soruların sık sık gelmeye başlaması üzerine bu konuda bir yazı hazırlamaya karar verdim.

Öncelikle hala satışta olan bir ürün olduğunu ve yakın zamanda bir haberimizde de yayınladığımız gibi yeni kayışlarıyla daha şık bir ürüne dönüştüğünü belirtmek isterim.

Elbette bütün bunlara rağmen Apple Watch 1 yıldır satışta ve ilk serisi olduğu için kullanıcıların acaba 2. seriyi mi beklesem? 2. serisinde bir devrim yaşanacak mı? gibi çekinceleri ve düşünceleri bulunuyor.

Ne olursa olsun bunun bir saat olduğunu ve ilk serisi olsa da Apple’ın bu ürünü sonuçta bir saat olduğu için uzun süreli kullanılacak, uzun süre güncelleme alacak ve dayanıklı olacak şekilde düşünerek piyasaya sürdüğünü belirtmek istiyoruz, elbette her üründe olduğu gibi olumsuz eleştiriler de bulunuyor, olumlu eleştiriler de bulunuyor ancak yine de akıllı saat pazarında en çok satılan ürün olduğunu, severek kullanan birçok kullanıcısı olduğunu belirtmek istiyorum.

apple watch alsam mı?

Apple Watch günlük spor aktivitenizi size sunuyor.

Açıkçası yeni Apple Watch’un Haziran ayında tanıtılmasını bekliyorum ancak çok devrim niteliğinde olacak bir özellik geleceğini düşünmüyorum hatta kasa tipi bile aynı olabilir düşüncesindeyim elbette şimdiden kesin yargılar öne sürmek doğru olmaz ama eğer bir Apple Watch almak istiyorsanız bence hala uygun zaman ve alabilirsiniz düşüncesindeyim, tabiki siz de herşeyin yenisi çıktığında alan teknoloji funlarından biriyseniz ben değil kimse sizi durduramaz 🙂

YORUMLAR