#Genel

Apple Watch Yeni Kayışlarla Daha Şık

Apple Watch’un en çok tercih edilen modeli olan Apple Watch Sport’un tek tip kayışları birçok watch kullanıcısı için eleştiri konusu olmuştu hatta çok sıradan bulunuyordu.

apple watch spor cordon

Klasik siyah spor kordonlu Apple Watch Sport

Apple Watch Sport sahibi olmak isteyenler tek tip plastik kayışları yüzünden almaktan vazgeçiyorlardı bu sebeple son bir kaç aydır watch satışlarında düşüş yaşanmaktaydı elbette tek nedeni kayışlar değil birçok Apple kullanıcısı watch’un ikinci jenerasyonunu bekliyor  elbette Apple’da bunun farkında ancak yinede yeni tip kayışların watch mecrasına hareket getireceğini düşünerek yeni tip daha şık kayışlar tasarlandı.

apple watch yen kayış

Apple Watch yeni renk spor kordon

 

Yeni kayışlar hem plastik modellerinde yeni renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor hemde ”Naylon Örme Siyah Kordon” adıyla yeni bir model ile satışa sunuldu.

Apple watch naylon cordon

Yeni naylon kayışlı Apple Watch Sport

Apple’ın web sitesi üzerinden yeni modelleri satışa sunulan kayışlar ayrı olarak veya Apple Watch ile beraber satın alınabiliyor tamamen sizin tercihinize bağlı, ayrıca her kayış her modelle uyum sağladığı için yeni kayışlarla hayatınıza canlılık katabilirsiniz.

Yeni Apple Watch naylon kayışlar için 7 farklı renk seçeneği bulunuyor.

 

Apple watch Apple watch Apple watch

 

 

 

YORUMLAR