#Mobil

ARRR! İşte Karşınızda S8’in Karayip Korsanları Versiyonu

Samsung her sene çıkardığı amiral gemilerine S6’dan sonra gelenek olarak özel versiyonlar çıkarmaya başlamıştı. Samsung aslında normal versiyondan sadece görünüş olarak ve paket içeriği olarak farklı olan S6’da Iron Man versiyonu ve S7’de Injustice versiyonu ile gözlerimizi kamaştırmıştı. AHOY! şimdi ise Karayip Korsanları’na özel bir versiyon ile karşımızda.

JD.com’da satışa sunulmuş olan telefon sadece 4GB RAM + 64GB depolama sürümü ile geliyor. Başta da dediğimiz gibi Samsung’un çıkardığı bu versiyonun diğer normal S8 versiyonlarından farklı olarak şekilli bir kutu, özel bir telefon tutacağı, farklı duvar kağıtları ve birkaç eşantiyon dışında herhangi bir özellik bulundurmuyor ve normal S8 versiyonu 730 dolara satılırken S8’in Karayip Korsanları özel versiyonu 880 dolara satılıyor.

Durum bu iken bazı insanlar bu durumdan şikayetçi duruyor. 3 parca eşantiyon 2 duvar kagıdı ve telefon tutacağına 150 dolar gibi büyük bir mebla verilir mi diye yakınıyorlar. Bir bakıma haklı gibi gözükseler de bu ürünü Johnny Deep veya Karayip Korsanı hayranı değil iseniz almanız mantıksız olacaktır. Zaten firma bu ürünü özel versiyon adı altında çıkarıyor. 230 milyon dolarlık Karayip Korsanları’nın son filminin çok iyi bir başarı yakalamasına özel olarak çıkarıyor. Eğer Karayip Korsanları’nın büyük bir fanı iseniz ürün tükenmeden JD.COM’dan   5988¥’a  yani 880 dolara satın alabilirsiniz.

 

YORUMLAR