#Genel

Barış Özcan YouTube değişim elçisi seçildi!

Geliştirdiği kültürel paylaşıma dayalı konseptiyle kısa sürede binlerce aboneye ulaşan ve bizim de takipçisi olduğumuz YouTuber Barış Özcan dünya çapında YouTube tarafından seçilen ve YouTube yayıncılarından oluşan Değişim Elçilerinden birisi oldu. YouTube’un özenle seçtiği değişim elçileri 12 kişiden oluşuyor ve Türkiye’den sadece Barış Özcan bulunuyor.

Kendine özgü konseptleriyle ”değer katan içerikler” üreten ve izleyicilerinin hayatlarında değişimler yaratmayı başaran YouTuber’lar bu ünvanı almaya hak kazanıyor. Değişim elçisi olarak seçilen YouTuber’lar Londra’da düzenlenen YouTube Değişim Elçileri Zirvesi’ne davet ediliyor, kendilerinden ve projelerinden bahsediyorlar, tanınmış aktörler ve ünlülerin de katıldığı bu zirvede YouTube yayıncıları birbirlerini tanıyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar. Barış Özcan bu konuda bir video hazırlayarak konferansın detaylarını ve neler yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

YouTube Türkiye’de bilgiye dayalı paylaşımlarda bulunurken kalitesinden ödün vermeyen ve YouTube’da kitap okunur mu? sorusuna elbette! yanıtının verilmesini sağlayan Barış Özcan’ı tebrik ediyor ve yolunda başarılar diliyoruz.

YORUMLAR