#Girişimcilik

Buldumbuldum, drone ile ürün teslim edecek

Dünya çapında drone ile ürün teslimi konusunda başta Amazon olmak üzere bir çok e-ticaret markası çalışmalarını sürdürmekte özellikle bu konuda ki haberleri çok sık görmeye başladık da diyebiliriz. Ancak gördüğümüz haberlerin çoğu başta ABD olmak üzere yurtdışı ülkelerindeki markaların drone ile sipariş götürmesini anlatıyor Türkiye’de ise drone ile teslimat konusunda çalışma haberlerine pek rastlamıyoruz.

Bir çok girişimiyle ve bu girişimleri duyurduğu Twitter hesabıyla dikkatimizi çeken Buldumbuldum.com kurucusu Güçlü Gökozan yakın zamanda Buldumbuldum’un siparişlerininin İstanbul’da bazı bölgelerde drone ile teslim edileceğini açıklayan bir tweet tweetledi.

Anlaşılan İstanbul’da drone ile sipariş teslimatı konusunda Buldumbuldum bir ilki gerçekleştirecek ve bunu aynı gün içinde yapmayı planlıyorlar.

Buldumbuldum’un drone ile teslimat çalışmalarını yakından inceliyor ve sizlerle paylaşıyor olacağız Türkiye’de bu tip girişimlerin olması çok güzel ve ülkemizin  bu konuda geç kalmamasını da istiyoruz.

YORUMLAR