#Girişimcilik

Dijitolog yeniden sizlerle!

2011 yılında dijital dünyada ki serüvenine başlayan Dijitolog, takipçilerinin desteğiyle kısa sürede ivme kazanmış ve Türkiye’de ilk dijital temalı parti olan Dijitolog Parti’yi düzenlemek gibi ilkleri gerçekleştirmişti, bu süreçte geniş ve alanına hakim yazar kadrosuyla ülkemizde teknoloji, dijital pazarlama ve yeni medya konularında kaliteli ve güncel içerik üretiminin de öncülerden birisi haline gelmişti ancak bütün bu süreçler içerisinde Dijitolog.com bir süre sonra hız kaybı yaşamış ve bir süreliğine yayın hayatına ara vermişti.

Bugün ise yeni ve dinamik yazar kadromuzla ülkemizde ve global de teknoloji, girişimcilik, yeni medya, dijital sanayi ve diğer geleceğe yönelik konular da güncel içerik ve makaleler üretmek ve alanımız da yeniden ilklerle karşınıza çıkmayı hedefliyoruz. Yenilenen Dijitolog’da güncel haberleri okurken aynı zamanda yazarlarımızın geleceğe yönelik eleştiri yazılarını ve alanında uzman kişilerin makalelerini de okuyabileceksiniz.

Bizden şimdilik bu kadar, Dijitolog sizlerle büyüyecek ve daha çok kişiye ulaşacak. Yakında yeni sürprizlerle karşınızda olacağız, görüşmek üzere…

 

Sevgi ve saygılarımızla;

Dijitolog Ekibi

ETİKETLER
YORUMLAR