#Genel

E-ticarette kullanıcı deneyimi ve Nöropazarlama Workshop’u 30 Mart’da

 

Her gün üzerine daha fazla araştırmalar yapılan nöropazarlama konusu günümüz pazarlama dünyasını keşfetmek ve geliştirmek adına önemli yapı taşlarından birisi haline geldi.

Nöropazarlama Akademisi’nin düzenlediği Neuro-Mar’ın kurucusu Seda Genç’in sunumuyla Nöropazarlama’nın E-ticaret’deki yerini ayrıntılarıyla öğrenebileceğimiz E-ticarette Kullanıcı Deneyimi ve Nöropazarlama Workshop’una medya sponsoru olduk, bu sayede etkinliğin ardından Nöropazarlama konusuyla ilgili gelişmeleri ve E-ticaret’te Nöropazarlama’nın değerini sizlere daha iyi aktarıyor olabileceğiz ancak siz de etkinliğe katılarak Nöropazarlama hakkında sorularınıza cevap bulabilir ve ayrıntısıyla bu konuyu öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

nöropazarlama workshop

Workshop neleri içeriyor?

E-ticarette nöropazarlamanın önemini konuşacağımız, devamında networking yapacağımız etkinliğimizde aynı zamanda aşağıdaki soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
– E-ticarette kullanıcı beklentileri neler, bu beklentileri karşılamak için neler yapılabilir?
– Kullanıcılar nasıl karar alır?
– Algıyı etkileyen faktörler nelerdir?
– Eticaret için nöropazarlamanın önemi nedir?
– Kullanıcı deneyimi tasarımında nöropazarlamadan nasıl faydalanabiliriz?
– UX ve nöropazarlamanın kesiştiği noktalar, farklılıklar
– Global ve yerel örnekleriyle..

PROGRAM:
* 19:00-20:30 E-ticarette Kullanıcı Deneyimi ve Nöropazarlama
* 20:30-21:30 Soru-Cevap & Networking

Etkinliğe katılım sınırlı kontenjanda olduğu için en kısa sürede biletinizi almanızı öneriyoruz. Buraya tıklayarak Biletino üzerinden biletinizi temin edebilirsiniz. Umuyoruz ki çok faydalı ve bir yandan da keyifli bir Workshop bizleri bekliyor.

YORUMLAR