#Genel

En Popüler YouTuberlar 1 Milyonu Aştı!

Türkiye’nin en popüler YouTuberları Ruhi Çenet, Murat AbiGf, Enes Batur’un her birinin aktif takipçi sayıları 1 milyonu aştı ve hızla artmaya devam ediyor. Oynadıkları oyunları, ilgi çekici bilgileri, eğlenceli anlarını ve günlük hayatlarını çektikleri videolar aracılığı ile paylaşan YouTube yıldızları, takipçi sayıları ve izlenme rakamları ile Türkiye’nin en büyük kanalları arasında yer alıyorlar.

Takipçilerinin heyecanla yeni videolarını beklediği Türk YouTuberlar 1 milyon takipçinin aşılması üzerine üye oldukları uluslararası BuzzMyVideos çatısı altında bir kutlama düzenlediler.

Etkinlikten Görüntüler

En Popüler YouTuberlar 1 Milyonu Aştı!En Popüler YouTuberlar 1 Milyonu Aştı!En Popüler YouTuberlar 1 Milyonu Aştı!

BuzzMyVideos organizasyonu YouTube partnerliği ile video içerik üreticilerini daha geniş ve global izleyici kitlelerine ulaştırıyor. Video içerik üretimini meslek edinmiş olan Vlogger, müzisyen, oyuncu, sanatçı, komedyen, güzellik & moda tutkunları ile çalışan BuzzMyVideos, hayranlarını artırmak konusunda onları destekliyor.

BuzzMyVideos içerik üretimi ve dağıtımı konusunda da video yaratıcılarına yardımcı olmakta.

Ağında 100 farklı ülkeden 5000’den fazla video içerik üreticisi üyesi bulunan BuzzMyVideos, Türkiye’de ise 500’ün üzerinde kreatör ile birlikte çalışıyor. BuzzMyVideos ağındaki içerik üreticilerinin aylık görüntülenme ve izlenme sayısı 600 milyonun üzerine ulaşıyor.

BuzzMyVideos, ağındaki kreatörlere iletişim ve müşteri ilişkileri alanında 6 farklı dilde hizmet veriyor bundan dolayı popüler YouTuber’ların çoğunun üye olduğu uluslararası bir kuruluş ve aynı zamanda kaynaşma, tanışma imkanı da sağlanmış oluyor.

 

ETİKETLER
YORUMLAR