#Yeni Medya

Google Dijital Atölye ile ücretsiz eğitimler alabilirsiniz

Google’ın Türkiye için de başlatmış olduğu internet kullanıcılarının dijital dünya hakkında bilgi sahibi olması ve işlerini bu yönde geliştirebilmesi için başlattığı ”Dijital Atölye” eğitim programları ülkemiz için TOBB, İŞKUR ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın desteğiyle başladı.

Gençleri, kobileri ve tüm internet kullanıcılarını hedefliyor

Google Dijital Atölye ülkemizde internet kullanıcılarının genel anlamda dijital dünya hakkında bilgi edinmesi, kobilerin işlerini internete taşıyarak satışlarını artırmasını hedefliyor, Dijital Atölye’ye emailinizle iki dakika içerisinde kayıt olabiliyor ve ücretsiz olarak bir çok kursa başlayabiliyorsunuz.

Video aracılığıyla sunulan dersler izleyiciyi sıkmaması için oldukça kısa tutulmuş ve her dersin sonunda bilginizi sınayabileceğiniz ve bir sonraki derse geçmenizi sağlayan bir kısa teste tabi tutuluyorsunuz.

Size özel planlarla Google sertifikası sunuluyor

Dijital hakkında bilgilerinizi alan ve aldığınız derslere göre sizi analiz ederek size uygun eğitim programlarını sunan Google Dijital Atölye aldığınız eğitim programlarının sonunda size kariyeriniz için Google sertifikası sunuyor. Kariyeriniz için dünyanın en büyük dijital sağlayıcısı Google’dan aldığınız eğitimlerin oldukça değerli olacağını ve tamamen ücretsiz şekilde bu eğitimi almanız için hemen harekete geçmeniz gerektiğini öneririz.

Dijital Atölye

Yerel etkinliklere katılabilirsiniz

Google Dijital Atölye’nin ülkemizin farklı illerinde düzenlediği gerçek atölyelere de katılabilirsiniz. Şu anda sadece Erciyes Üniversitesi’nde sunulan yerel reel eğitimler giderek farklı üniversitelerde de düzenlenmeye başlanacak. Dijital Atölye web sitesinden Etkinlikler bölümüne tıklayarak etkinlikleri takip edebilirsiniz.

https://dijitalatolye.withgoogle.com/  web adresinden hemen kayıt olabilir ve Dijital Atölye eğitimlerine başlayabilirsiniz.

YORUMLAR