#Genel

Google’dan iPhone’a ince gönderme yapan reklam

iPhone kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri harici depolama alanı olmaması ve mevcut alanın da yetersiz kalması.İşte Google, fırsattan istifade Iphone kullanıcılarını Google Photos uygulamasına davet etmiş.

Teknolojinin hareketli dünyasında pek çok markanın ince göndermeler içeren reklam filmleri çekerek rekabeti kızıştırdığına çok defa şahit olduk. Bu defa akıl ürünü reklamlardan birini de Google’ın hazırladı.Iphone kullanıcılarının en büyük sorunu depolama alanıdır. 8 ve 16 GB alana sahip cihaz kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı “Depolama Alanı Dolu” uyarısına değinen Google, Iphone kullanıcılarını Google Photos uygulaması kullanması için ikna etmeye çalışmış. Bir dakikaya yakın süren reklamda en heyecan verici, sıra dışı anlarda fotoğraf çeken kullanıcılar bu depolama hatası ile karşı karşıya kalıyor.E tabii haliyle bu çıldırtıcı bir durum oluyor.

Google Fotoğraflar’ın en büyük avantajı, 16 MP ve altındaki çözünürlükte fotoğrafların yanı sıra 1080p videolar için sınırsız depolama alanı sunuyor olması.Apple ise iCloud sisteminde sadece 5GB alan vermekte.

YORUMLAR