#Genel

İki Hidrolik Baskı Makinesi Karşı Karşıya Gelirse Ne Olur?

Son dönemlerde YouTube da oldukça büyük bir fenomen haline gelen Hydraulic Press Channel’ın gerçekleştirmiş olduğu yeni videosunda ki konu iki tane hidrolik baskı makinesinin birbirine yarattığı etkiler oldu. Daha öncelerinde Nokia’nın efsanevi telefonlarından bir tanesi olan 3310 modeline yapılan farklı testler ile gündeme oturmayı başaran Hydraulic Press Channel çalışmalarını daha farklı boyuta taşıdı.

bir-hidrolik-baski-makinesi-baska-bir-hidrolik-baski-makinesini-ezmeye-calisirsa-ne-olur-705x290[1]

Hydraulic Press Channel’in kanalının temel amacı ise ellerindeki güçlü bir baskı makinesinden yararlanarak farklı nesnelerin bu baskı makinesinin karşısında vermiş oldukları tepkilerin ne olduğunu ölçmek. Bu yazımızda bahsedeceğimiz videoda ise oldukça güçlü bir baskı sağlamayı başaran hidrolik makineler el yordamıyla birçok ürünü dümdüz edebileceği gibi başka bir hidrolik baskı makinesini ortadan kaldırmaya çalışan ekip, Ortaya oldukça ilginç bir görüntü çıkartmayı başardı. Aşağıda bahsi geçen videoyu izleyebilirsiniz.

Esasında yukarıda vermiş olduğumuz videoda ilginçlik hidrolik baskı makinesinin yapmış olduğu etki değil ortamda bulunan iki hidrolik baskı makinesini üçüncü bir güçlü baskı haznesine sahip olan makine ile ortadan kaldırmaya çalışmaktı. Videoda an ve an geçen baskı makinelerinin yaratmış olduğu etkiler oldukça güçlü durumda. Hydraulic Press Channel’in videonun sonunda yapmış olduğu açıklamalarda, “Burada gerçekleştirdiğimiz işlem neredeyse Pressception’a benziyor.” Diyerek videoyu sonlandırmış oldu.  Konu hakkında düşünceleriniz ve fikirlerinizi yorumlar ile bize bildirebilirsiniz.

YORUMLAR