#Mobil

Instagram’ın çoklu fotoğraf paylaşma özelliği Türkiye’de

Instagramın çoklu fotoğraf paylaşma özelliği geçtiğimiz hafta test aşamasına sunulmuştu.Bu özellik artık Türkiye’de de aktif durumda.

Hayatın anlarını yakalayıp basit bir şekilde paylaşmamızı sağlayan Instagram yeniliklere doymuyor! Günden güne yeniliklerle karşımıza çıkan Instagram’a geçtiğimiz hafta çoklu fotoğraf özelliği gelmişti. Yeni özellik artık Türkiye’de! Instagram’ın bu özelliği sayesinde artık tek bir gönderi de 10 adede kadar  fotoğraf ve video paylaşabileceğiz. Yeni gelen bu özellik kullanıcıları sevindirdiği gibi reklam verenleri de sevindirecek gibi duruyor.

Bu özellikle birlikte reklam verenlerin Carousel olarak kullanabildiği gibi, tek gönderide fotoğraf albümü paylaşmak artık mümkün.

Bu özellik ile toplu yüklenen fotoğraflar, sağa sola kaydırılarak tek pencerede görülebiliyor. En fazla 10 adet fotoğraf veya videonun seçilebileceği Carousel paylaşımda tek bir filtreyi tüm içeriklere uygulamak  ve istenirse her birine ayrı ayrı filtreler uygulamak da mümkün. Instagram yeni özellikleri ile birlikte hayatımıza renk katmaya devam ediyor.

Mobil uygulamalar arasında hızla ivme kazanarak ayrışmaya devam eden Instagram bakalım gelecek günlerde ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacak.

YORUMLAR