#Genel

iPhone SE Sevildi Mi?

Giyimde 1980’lerin modasının yeniden yaşandığını biliyoruz, hep duyuyorsunuzdur eski kıyafetler yeniden değerlendi hepsi moda oldu! diye.

iPhone SE’de tıpkı bunun gibi 4 serisi ile başlayan keskin hatlı iPhone kasası yeniden moda oluyor çünkü insan ruhunda hiç bitmeyen bir değişiklik isteği var.

Ancak elbette iPhone SE boyut olarak eski modellere benzese onlarda kat ve kat üstün bir telefon. Yeni teknolojiyle yüksek işlemci gücü, ram ve iyi bir kamerayla donatılmış, neyse bu bir teknik özellik yazısı değil biz size kullanıcıların gözünden yaptığımız araştırmalarla iPhone SE’nin sevilip sevilmediğini anlatacağız.

iPhone SE Sevildi Mi?

Telefonlar kocaman oldu, nerede o eski iPhone’lar onlar çok rahattı, çok kaliteliydi diyen kullanıcılar için iPhone SE biçilmiş kaftan diyebiliriz. Dolayısıyla uzun süre büyük cihazlar kullanmış ve eski, kökten gelen Apple kullanıcıları için iPhone SE çok güzel bir cihaz üstelik fiyatı da diğer iPhone gruplarına göre daha uygun!

 

İnternet üzerinden yaptığımız anket çalışmalarıyla forum vs. gibi portallarda 100 Apple kullanıcısına sorduk;

 iPhone SE’yi beğendiniz mi?

  • 100’de 30’u çekimser.
  • 100’de 58’i beğeniyor.
  • 100’de 12’si beğenmedi.

Ortalama rakamları göz önüne aldığımızda Apple kullanıcılarının çoğunun iPhone SE’yi beğendiğini görüyoruz.

Neden Beğeniyorsunuz Diye Sorduğumuzda?

  1. İlk verilen cevabı küçük ve kullanışlı bir kasa olması.
  2. Verilen cevap ise uygun fiyatlı olması.

Kısacası iPhone SE uygun fiyatı ve yüksek performansıyla kökten gelen (ilk ürünlerinden kullanıcısı olan) Apple kullanıcıları tarafından sevilen ürünlerden biri haline geldi, satış rakamlarını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

 

Fotoğraf: Mashable

 

YORUMLAR