#Girişimler

İş’te Sağlıklı Yemek Meal Box

İstanbul’da çalışıyorsanız günün ilk saatlerinden itibaren sıkışık trafikle başlayan günlük iş hayatınızda bazen yemek yemeyi unutabileceğinizi veya geçiştirici sağlıksız öğünler yemek zorunda kaldığınız günleri sık sık yaşamak zorunda kalırsınız.

Meal Box kurucuları Murat Demirhan, Bülent Demirhan ve Cüneyt Gürbüz kendilerini işlerini şöyle anlatıyorlar;

” Üç çalışan bekar, şehirli insan olarak, İstanbul’da sağlıklı ve lezzetli yemek hizmeti bulma konusunda sıkıntı çekiyorduk. Evde yemek yapmayı bilmeyenlerin zorunlu tercihi olan eve sipariş verme seçeneklerinde ise aradığımız lezzetleri, istediğimiz gibi bir sunumla ve servisle bulamıyorduk.

Bulduklarımızdan ise yeterince memnun değildik. Bu noktada yalnız olmadığımızı ve çevremizde bir çok kişinin aynı durumda olduğunu fark ederek yeni bir iş kurmaya karar verdik. ”

Kendilerini bu şekilde tanımlayan Meal Box kurucuları İstanbul’da birçok firmayla anlaşarak toplu yemek servisi de yapıyor, servist sunduğu yemeklerinin tazeliği, lezzeti ön planda tutuluyor onlar yemeklerini ”anne yemeği kalitesinde” olarak tanımlıyorlar.

meal box

 

Genç girişimcilerin kurduğu Meal Box 33 şube ve günlük binlerce sipariş seviyesine ulaşmış durumda bunun altında yatan sebepleri sizlerle paylaşmak istiyoruz;

Marka Çizgisi Oluşturulmuş

Meal Box kendi marka çizgisini oluşturabilmiş bir firma öyle ki kendi patentli yemek kutusu yaratıcı bir ekibin 6 aylık bir çalışması sonucunda ortaya çıkarılmış, Meal Box kutu tasarımı, 2014 “Ambalaj Ay Yıldızları” ve gıda alanında 2015’te WorldStar’da ve AsiaStar 2015’te, Meal Box ambalaj ödülünü almaya hak kazanmış.

İşin içinde genç girişimciler olunca her ayrıntı önem kazanıyor ve girişimler çağın ihtiyaçlarına uygun şekilde optimize ediliyor.

Umarız Meal Box kalitesinden ödün vermeden servis ağını genişletir hatta yurtdışında hizmet vermeye başlar.

 

 

Afiyet Olsun…

 

 

ETİKETLER
YORUMLAR