#Girişimcilik

Paragon Talks 21 Mayıs’da Boğaziçi Üniversitesi’nde!

1 Genç 1 Gelecek tarafından hayata geçirilen ve Dijitolog’un Medya Sponsoru olduğu 16-23 yaş aralığındaki gençleri spor, sanat, girişimcilik, tasarım, sosyal sorumluluk gibi çeşitli alanlarda fark yaratan yaşıtları ile bir araya getirerek; erken yaşta başarmanın mümkünatını ve yollarını aktarmayı hedefleyen Paragon, gençlere istendiği zaman başarmamak için hiçbir nedenin olmadığını göstermeyi ve onlara ilham verecek yaşıtları ile buluşturarak bu potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak istiyor. Paragon
 Talks 21 Mayıs’da tüm gün Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da!

Etkinlik web sayfasından etkinlik programına ulaşabilirsiniz.  Etkinliğe kaydolmak ücretsiz, buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Paragon Talks 2015 yılından beri gerçekleştirdiği projeler tarafından gençlere 21.yy becerileri katmayı amaçlayan ve yüzlerce lise öğrencisine eğitim vermiş 1 Genç 1 Gelecek kuruluşu tarafından düzenlenmekte. Alanında ilk olan bu etkinliğin bu yaş aralığındaki gençleri birbirleriyle buluşturarak birbirlerine ilham katması yönünden Türkiye’de ilk olma niteliğini taşıyor. Özellikle günümüzde genç girişimcilerin sayısının giderek arttığını düşünürsek gençlerin birbirleriyle bağlantı kurması ve birbirlerine ilham olması yarınlarımız için büyük bir değer.

Paragon’da Aradolu.com’un kurucusu Kerem Siral, Oyuncu Ece Hakim, Balet Yılmaz Berkay Günay, Müzisyen Onur Tahmaz, Hollywood için senaryo yazan Muhammet Şimşek ve SosyalBen derneği kurucusu Ece Çiftçi’nin konuşmacı olarak yer alıyor.

Etkinliği kaçırmamanızı öneriyoruz, Dijitolog üzerinden etkinliğe dair güncellemelere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR