#Mobil

Spotify Kodlarına merhaba diyoruz!

Bugün, Spotify’ın, kullanıcılarına sunduğu müzik paylaşmanın ve keşfetmenin yepyeni bir yolu ile karşı karşıyayız. Spotify’da bulunan parçaları, sanatçıları, albümleri veya şarkı listelerini paylaşmak için yepyeni bir yöntem olan ”Spotify Kodları”, fotoğraf çekmek kadar basit bir yöntemle uygulama kullanımını kolaylaştırıyor.

Spotify Kodları ile arkadaşınızın telefonundan kodu tarayıp onun listesini takip edebiliyor, aynı zamanda, Spotify profilinizi sosyal kanallarınızda paylaşabiliyor veya en son çıkan single’ı dinlemek için en sevdiğiniz sanatçının yayınladığı bir kodu içeri aktarabiliyorsunuz. Ayrıca, Spotify Kodunu bir broşürden, posterden veya reklam panolarından da tarayabilirsiniz.

 

Bir Spotify Kodunu taramak için, ara çubuğunun sağındaki yeni kamera simgesini tıklamanız, resmi taramanız ve o içerik bölümüne yönlendirmeniz yeterli.

Spotify Kodları, arkadaşlarımızla ve sevdiklerimizle yeni müzik paylaşmak için değil aynı zamanda sanatçıların, etiketlerin ve markaların Spotify aracılığıyla hayranlarıyla anında etkileşime girmeleri için yenilikçi ve heyecan verici yeni bir yol ortaya koyuyor.

Spotify Kodları hem Android hem de IOS’daki tüm kullanıcılara açık!

YORUMLAR