#Teknoloji

Ultimate Ears’ın su altında çalışabilen mini hoparlörü “Wonderboom”

  Logitech’in Ultimate Ears firması, en yeni ürünü olan su altında çalışabilen mini hoparlörünü bizlerle buluşturuyor!

 

Logitech’in sahip olduğu Ultimate Ears firması, geçtiğimiz günlerde yeni ürünü olan kablosuz hoparlör Wonderboom’u bizlere tanıttı. Bu kablosuz hoparlörü diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliği su geçirmiyor olması. Aynı zamanda müziği 360 derecelik açıyla çevresine yayabilen, kristal berraklığında ve kesintisiz ses kalitesine sahip Wonderboom, Ultimate Ears hoparlör ailesinin ve müzik tutkunlarının yeni gözdesi olacak gibi duruyor.

 

 

Wonderboom, şimdiye kadar yapılmış hoparlörlerden farklı olarak, basit tasarımıyla ve gri, siyah, kırmızı, mavi, pembe ve leylak renk seçenekleriyle hayatımızı renklendirmeye geliyor. Teknolojiyi tasarımla birleştiren, tek tuşla açma/kapama, şarkı atlama/durdurma özelliğine sahip üründe bulunan özel uygulama ile aynı anda ikinci bir Wonderboom hoparlöre de kolayca bağlanabiliyorsunuz. Ultimate Ears ailesinin ödüllü kardeşleri olan BOOM 2 ve MEGABOOM’un da 10 saate varan uzun pil ömrü ve 30 metreye kadar ulaşabilen Bluetooth kullanım alanı ile Ultimate Ears, kullanıcılarına uzun süreli bir müzik şöleni sunuyor.

 

 

30 dakika boyunca suyun üzerinde batmadan kalabilen Wonderboom’un ayrıca bir IPX7 serfifikası da bulunuyor. Peki bu sertifika ne işe yarıyor? Sertifika sayesinde hoparlör, 1,5 metre suyun altında dahi sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Tepesinde yer alan elastik bandı ile frekans alanının arttırılması sağlanmış olan hoparlör, istenilen yere de kolaylıkla bağlanabiliyor, bu sayede kullanıcı için müzik keyfinin her an sürmesi sağlanıyor.

Ultimate Ears ailesinin diğer üyeleri gibi Wonderboom’un da oldukça dayanıklı olduğunu belirten Ultimate Ears Genel Müdürü Charlotte Johs, “Şirinliğine sakın aldanmayın, bu küçük görüntüsünün ardında inanılmaz bir ses var” diyor. Ultimate Ears’ın en yeni hoparlörü Wonderboom, Nisan ayında Türkiye’de de satışa sunulacak. Hoparlörün ülke içi satış fiyatı ise 499 TL olacak.

 

 

YORUMLAR