#Genel

Yeni iPhone, 7 Eylül’de karşımızda!

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve teknoloji camiasının gelişmelerini yakından takip ettiği yeni iPhone’un 7 Eylül’de Apple  tarafından her sene olduğu gibi San Francisco’da tanıtılacağı açıklandı

Tüm dünyada teknoloji blogu yazarları tarafından bu dönemde iPhone ailesine katılacak yeni iPhone’un tıpkı iPhone 4 ile gerçekleştiği gibi radikal değişikliklerle geleceği düşünülüyor yani karşımızda hiç de sıradan olmayan bir iPhone olabilir! Bizim de yeni iPhone hakkında gelişmeleri takip ettiğimiz hatırı sayılı kaynakların paylaştığı bilgilere göre iPhone’da şu şekilde bazı değişiklikler olacak;

  • Yeni iPhone’da çift kamera teknolojisi kullanılacak yani ön tarafta artık iki kamera aynı anda çekim yapacak.
  • Ayrıca yeni iPhone’da 3.5mm kulaklık girişinin olmayacağı kuvvetle ihtimal görünüyor bu sayede telefonun gövdesi hiç olmadığı kadar ince olacak.
  • Elbette beklendiği gibi karşımızda daha yenilikçi bir iPhone işlemcisi olacak ve iPhone hiç olmadığı kadar hızlı olacak.

Elbette yeni iPhone sadece bu yeniliklerden ibaret değil ancak kesinliği olmayan birçok söylenti ortalıkta dolaştığı için temelsiz haberleri sizlerle paylaşmıyoruz. 7 Eylül’de blogumuzdan gelişmeleri yayınlıyor olacağız.

yeni iPhone tanıtılıyor

Yeni iPhone olduğu düşünülen bazı fotoğraflar

7 Eylül’de başka neler olacak?

Ana tema yeni iPhone etrafında gerçekleşse de bu etkinlikte Apple’ın Apple Watch ve Macbook Pro hakkında bazı sürprizler yapacağı söylentiler arasında yer alıyor. Bu bilginin kesinliği olmasa da uzun zamandır özellikle Apple Watch hakkında bir değişiklik yapılmamış olması bu bilgiyi kuvvetlendiriyor, hep beraber göreceğiz.

 

 

YORUMLAR