#İnternet

YouTuber Ruhi Çenet inzivaya çekildi

1.5 milyon abonesiyle YouTube Türkiye’nin en büyük kanallarından birisi olan ve her hafta yeni videolarıyla takipçilerini heyecanlandıran ”Ruhi Çenet”  bugün kanalından yayınladığı bir duyuru videosuyla İstanbul’dan Antalya’ya taşındığını ve üretkenliğini artırmak için altı ay süresince inzivaya çekildiğini açıkladı.

Ruhi Çenet YouTube Türkiye platformunda adı en çok duyulan YouTuber’lardan birisi uzun yıllardır insanı merak duygusuna boğan videolar hazırlıyor ve videoları bu zamana kadar 175 milyondan fazla izlenme aldı. Bizim de takipçisi olduğumuz Ruhi Çenet için son zamanlarda takipçilerinden takipçilerini ihmal ettiği ve uzun aralıklarla videolar yüklediği yönünde eleştiriler vardı. Bütün bunların üzerine Ruhi Çenet’in kendini zihnen besleyeceği bir inzivaya çekildiğini ve bundan sonra ”Ruhi Çenet Videoları” isimli kanalına her hafta çarşamba ve cumartesi günleri olmak üzere iki adet video yükleyeceğini öğrenmiş olduk.

Ruhi Çenet’den gelen haberler bununla da sınırlı değil. Ruhi Çenet yayınladığı videoda şu dikkat çekici ifadelere yer veriyor;

Şuana kadar yaptığım bütün işlerden, bütün projelerden çok daha büyük çok daha önemli gizli bir proje için çalışıyor olacağım. Bu gizli projemi tamamlayacağım 10 Mart 2017 benim için büyük gün.

     Ruhi Çenet

Bu büyük gizli projenin ne olduğu merak konusu ancak potansiyeli büyük bir proje olduğunu düşünüyoruz, eğer proje hakkında detaylar olursa elbette sizlerle paylaşıyor olacağız. YouTuber Ruhi Çenet’e bu süreçte iyi dinlenceler ve başarılar diliyoruz.

YORUMLAR